Supergirl
Melissa Benoist isKara Danvers / Supergirl / Kara Zor-El
Kara Danvers / Supergirl / Kara Zor-El
Chyler Leigh isAlex Danvers
Alex Danvers
David Harewood isJ'onn J'onzz / Martian Manhunter
J'onn J'onzz / Martian Manhunter
Katie McGrath isLena Luthor
Lena Luthor
Jesse Rath isQuerl Dox / Brainiac-5
Querl Dox / Brainiac-5
Nicole Maines isNia Nal / Dreamer
Nia Nal / Dreamer
Andrea Brooks isEve Teschmacher / Hope
Eve Teschmacher / Hope
Azie Tesfai isKelly Olsen
Kelly Olsen
Julie Gonzalo isAndrea Rojas / Acrata
Andrea Rojas / Acrata
Staz Nair isWilliam Dey
William Dey
Devam Ediyor

Supergirl

Oct. 26, 2015
Oyunuz: 0
0


Supergirl, bir ABD dizisi. Aksiyon, macera ve dram unsurlarını bünyesinde barındıran dizi, 2015 tarihinde ABD üzerinde yayın hayatına başlamış ve sonra dalga dalga yayılmaya başlamış. DC’nin çizgi romanları meşhurdur. Bu dizi de o çizgi romanlardan uyarlanarak çekildiği için gayet sürükleyici bir iş çıkarıyor karşımıza ve oldukça da ilgi çekiyor. 3. Sezonunda olan dizi, İMDB üzerinden 6.2 puan almış ve oldukça ilgi çekici yapılara sahip. Süper kızlar ismi ile çevrilen dizide, olay yine dünya savaşlarına doğru gidiyor. Farklı gezegenlerden kaçan kahramanlarımız, dünyada yaşamak zorunda kalıyor ve özel bir klinikte yaşıyor. Peki sonrasında neler oluyor? Oldukça ilgi çekici olan bu dizinin kendi içerisinde detaylandırmış bir yapısı da bulunduğunu söyleyebiliriz.

 

Geleneksel farklılıklar ve fırsatlar dahilinde büyüyen, yenilenen ve ön plana çıkarılan her türlü seçeneği ve dokunuşu online olarak inceleyebilir ve sitemiz üzerinde de yakından rahatlıkla görebilirsiniz. Hem kaliteli bir bilim kurgu mantığı, hem de aksiyonun en dip noktalarına kadar inildiği bu dizide, sürükleyici konular oldukça etkin. Tabi konuların sürükleyici olmasından ziyade, hikayelerin de bu noktada ön plana çıkarılması ve sürükleyici olması, bizler için gayet uyumlu bir nokta yaratıyor. Sizler için sistemli bir çalışma yaratıyor ve bütün bölümleri düzenli olarak çıkarıyoruz karşınıza. Detaylı çalışmalarımız ve hizmetlerimiz için zaman kaybetmeyin ve SUpergirl dizisi için sitemizi incelemeye ve takip etmeye devam edin.

Bu dizi özeti: Dizimodu yapay zekası tarafından otomatik oluşturulmuştur.

IMDB 6.7
Sezonlar 5
Bölümler 106
Süre 42 minutes
Supergirl
FRAGMAN
Supergirl fragmanı izle
Yorum yazmak için üye olmalısınız, veya

(1) yorum

Roman Empire
The Sinner Türkçe Dublaj
Anne
Anne Türkçe Dublaj
Friends Türkçe Dublaj
  • Kayıt Ol
veya Kullanarak Giriş Yapın
Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı almak.